Люстра з вбудованими світлодіодами на 9 плафонів

- В наявності
- Код: AOC19/9 AB LED
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна стельова люстра в корпусі метал кольору латунь з прозорими плафонами, всередині яких вбудовані світлодіоди Люстра доступна на 9, 12 або 15 плафонів Потужність люстри: 9 плафонів - 18 Вт 12 плафонів - 24 Вт 15 плафонів - 30 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 51х51х40 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | K 26 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 4 395 ₴






