Люстра Лофт у чорному корпусі форми плетена куля

-10%
- В наявності
- Код: 160/3 BK AM/GR
2 675 ₴
2 407,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 3 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 41х41х43 см |
| Серія | 160/3 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 407,50 ₴








