Люстра Лофт у білому з позолотою корпусі форми плетена сфера

- В наявності
- Код: 12575/4
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 15х10 см. Висота люстри регулюється.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 55 |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 47х44х44 см |
| Серія | 12575 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 145 ₴







