Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia

- Немає в наявності
- Код: 6308 S GD
2 725 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський підвіс-метелик Divinare Letizia це вишукане джерело додаткового освітлення в інтерєрі. Висота регулюється завдяки кабелю. Загальний розмір корпусу світильника 20х17 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 35 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 3500 К |
| Серія | CA 02 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 2 725 ₴









