Розкішна люстра чорного кольору з скляними паличками Ø 65 см 10 ламп

- Немає в наявності
- Код: MD8073/10 BK
14 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо розкішну сучасну люстру з елегантним чорним корпусом, прикрашену витонченими видовженими скляними паличками. Модель доступна у двох варіантах діаметра: 65 см із 10 лампами та 100 см з 22 лампами, що дозволяє обрати оптимальний розмір для будь-якого простору. Люстра діаметром 65 см ідеально підійде для освітлення приміщень до 24 м², а 100 см для просторів площею понад 25 м², додаючи інтер'єру відчуття сучасної розкоші та неповторного стилю.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серія | MD 8073 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 14 295 ₴





