Стельова люстра в сучасному стилі на 6 плафонів

- В наявності
- Код: K166/6
2 555 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова модель люстри у сучасному стилі в корпусі білого кольору із плафонами в кольорі графіт, одразу приверне увагу. Завдяки рухомому механізму на корпусі можна змінювати положення ріжків. Модель представлена у двох варіантах комплектації: на 6 та 8 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 20 |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | K 166 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 555 ₴




