Сучасна люстра в чорному корпусі на 3 графітових плафони

- В наявності
- Код: 11585/3D
1 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус люстри - метал чорного кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 2 та 3 графітових плафони.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 27 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | 11585 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 295 ₴







