Вишуканий латунний дизайнерський підвіс

- Немає в наявності
- Код: MJ19-140 GD
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс дизайнерський в латунному металевому корпусі в поєднанні із прозорим склом. Вістка корпусу 30 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 157 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 34х26х18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 2 125 ₴





