Підвіс в хромовому корпусі з білим плафоном

- В наявності
- Код: 0286/1 CH+WT
675 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс в металевому хромовому корпусі з білим плафоном (діаметр плафона 12 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 12 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | 0286 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 675 ₴






