Підвіс дизайнерський регульований

-15%
- В наявності
- Код: MJ88/1
3 875 ₴
3 293,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс дизайнерський в чорному металевому корпусі в поєднанні із латунними вставками. Регулюється завдяки додатковим стійкам 40 см/30 см/20 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 147 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 43х26х21 см |
| Серія | MJ 88 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 3 293,75 ₴






