Кругла люстра Empire Aqua в золотистому корпусі

- Немає в наявності
- Код: MD5011-600 GD
9 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла люстра Empire Aqua в золотистому корпусі у двох розмірах, діаметром: 60 та 80 см. Корпус прикрашають скляні видовжені підвіси 25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 11 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Серія | MD 5011 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 9 525 ₴





