Світильник Rain pendant

- Немає в наявності
- Код: AG07/3
5 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник з об’ємним плафоном кольору графіт з ефектом мокрого скла. Діаметр корпусу 40 см, висота 20 см. Висота люстри регулюється завдяки кабелю.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 5 495 ₴





