Мінімалістичне латунне бра

- Немає в наявності
- Код: WDE16/3
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістична трилогія з унікального, подвійного плафону, що розмістились на латунній металоконструкції з трьох лінійних паличок. Зовнішнє скло прозоре, всередині «цукровий» плафон виготовлений за спеціальною технологією.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.75 |
| Висота | 75 |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 69х23х23 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 3 995 ₴







