Дизайнерський латунний підвіс подвійний круг з гнучкою LED стрічкою

- В наявності
- Код: Mj60/2
5 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний підвіс складається з круглого подвійного корпусу, в якому поєднуються латунні металеві вставки та світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у корпусі двох кілець діаметром 25 см, загальною висотою корпусу 50 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Висота | 50 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Потужність, Вт | 28 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 55х31х31 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Mj 60 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 5 565 ₴





