Дизайнерський латунний підвіс круг з гнучкою LED стрічкою

-40%
- В наявності
- Код: Mj60/1
3 545 ₴
2 127 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний підвіс складається з круглого корпусу, в якому поєднуються латунні металеві вставки та світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у корпусі діаметром 25 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 31х31х18 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Mj 60 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 127 ₴





