Видовжена дизайнерська люстра з кристалами

- В наявності
- Код: NO4-1000L AB
10 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена дизайнерська люстра з кристалами в латунному корпусі на 15 ламп.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 140 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х2,5 см |
| Серія | NO 4 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G4 |
- Ціна: 10 715 ₴










