Креативний підвісний світильник у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: DE7C
2 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно сучасний підвісний світильник у креативному корпусі. Модель доступна у двох розмірах та двох кольорах корпусу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х41х41 см |
| Серія | DE 7C |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 525 ₴





