Креативний підвісний світильник у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: DE7C
3 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно сучасний підвісний світильник у креативному корпусі. Модель доступна у двох розмірах та двох кольорах корпусу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 35 |
| Діаметр | 35 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х41х41 см |
| Серія | DE 7C |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 3 165 ₴





