Стельова люстра у чорному каркасі з матовими плафонами на 6 ламп

- В наявності
- Код: AOC13/6 White Matte
4 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістична люстра в корпусі метал чорного кольору із фурнітурою латунь на 4 матових плафона. Оптимальна лампочка за розміром плафону максимальної потужності 6Вт. Рекомендуємо на площу до 12 м кВ (без додаткових джерел світла).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 75 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х53х20 см |
| Серія | AOC 13 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 4 185 ₴


