Сучасний лінійний світильник на 5 прозорих плафонів та два кільця

- Немає в наявності
- Код: AOC4-800
5 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний лінійний світильник в корпусі чорного кольору на 5 прозорих плафонів та два кільця з вбудованими світлодіодами з нейтральним колірним режимом роботи.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 25 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | AOC 4 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 5 495 ₴








