Розкішне настінне бра з скляними та металевими трубочками

- В наявності
- Код: WM222/2 GD
2 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 69х20х15 см |
| Серія | J 881 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 2 175 ₴








