Настінний світильник із натурального білого пірʼя

- Немає в наявності
- Код: WJU83 WT
2 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Висота | 27 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 25 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 28х28х15 см |
| Серія | AS 136 WT |
| Тип кріплення | Планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 325 ₴







