Ніжний настінний світильник із сірого натурального пірʼя

- В наявності
- Код: WJU83 BK
2 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Висота | 27 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 25 |
| Колір плафона | Сірий |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 30х28х18 см |
| Серія | AS 136 BK |
| Тип кріплення | Планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 415 ₴





