Підвісний світильник-патрон в стилі Loft

- В наявності
- Код: AA394/1
1 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник-патрон в стилі Loft у металевому копусі кольору латунь. Особливим акцентом даного світильника є текстурний скляний плафон, розміром 12х10 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 1 055 ₴





