Стельовий світильник DUO LINE в чорному корпусі на 5 плафонів

- В наявності
- Код: 50611/5
2 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стельових світильників DUO LINE у чорному металевому корпусі із фурнітурою кольору хром, представлена у різній комплектації: 1, 2, 3, 4 та 5плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Довжина | 48 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13х9 см |
| Розмір стельової основи | 11х2,5 см |
| Серія | 50611 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 48 |
- Ціна: 2 315 ₴






