Металева люстра на 5 плафонів з елементами дерева

- В наявності
- Код: 51898/5
2 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана із металу чорного кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою сатин. Янтарні плафони діаметром плафону 15 см з цоколем Е27. Є регулюючий механізм. Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал + деревина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | 51898 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 2 215 ₴







