Дизайнерський латунний підвіс з гнучкою LED стрічкою

- Немає в наявності
- Код: 77020/H AB
4 256 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель люстри представлена в корпусі 60 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Потужність, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | 77020 AB |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 4 256 ₴






