Люстра в хромовому корпусі з пластинами з комбінованого скла

-15%
- В наявності
- Код: MD9046 CH
8 325 ₴
7 076,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла. Діаметр люстри - 60 см. Висота корпуса до 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
| Серія | Y 09 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 076,25 ₴




