Люстра в золотистому корпусі на 35 пелюсток-плафонів

- Немає в наявності
- Код: H686/35 NEW GD+FR
6 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра із колекції освітлювальних приладів із плафонами-пелюстками. Люстра виготовлена із металу золотого кольору. Має 35 плафонів-пелюсток з цоколем G4. В комплекті ідуть лампочки, потужністю 1 Вт. Діаметр люстри - 80 см, загальна висота - 20 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 20 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 35 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Розмір стельової основи | 26х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | H 686 GD |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 6 495 ₴







