Світильник Arryn у чорному корпусі з кульками латунь

- Немає в наявності
- Код: MBJ2 BK
19 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екстравагантна люстра Arryn у чорному корпусі з неоновим розсіювачем
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 140 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | неон |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Розмір упаковки | 101х29х32 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | у 4х точках |
- Ціна: 19 695 ₴










