Дизайнерський LED світильник у золотистому корпусі

- Немає в наявності
- Код: D8141-1500 GD
7 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі золотистого кольору Модель представлена у двох кольорах корпусу - золотистий та чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.6 |
| Довжина | 150 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 38 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 130х49х20 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | D 8141 |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 7 275 ₴







