Дизайнерський світильник Gravity

- В наявності
- Код: D9056-600 BK
12 515 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський світильник в чорному корпусі Gravity
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 12 515 ₴









