Стельова дизайнерська люстра LED

-10%
- В наявності
- Код: MJ50-500 BK+WT
4 465 ₴
4 018,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова LED люстра в чорно-білому корпусі із направляючим спотом В комплекті пульт дистанційного управління, є можливість керувати за допомогою мобільного додатку
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 9 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 61 |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір стельової основи | 30х4 см |
| Розмір упаковки | 56х46х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 4 018,50 ₴







