Підвісна люстра в хромі з білими плафонами

-20%
- В наявності
- Код: SG47/15 CH+WT
7 775 ₴
6 220 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в хромі з білими плафонами Максимальна потужність лампочки, яка підійде за розміром плафону - 4 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 50х50х28 см |
| Серія | MJ 17 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 6 220 ₴





