Підвісна люстра в хромі Arte Lamp Bolla

-25%
- В наявності
- Код: MJ17-600 CH+GR
7 055 ₴
5 291,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра Arte Lamp Bolla у хромованому каркасі та з мініатюрними графітовими плафонами Максимальна потужність лампочки, яка підійде за розміром плафону - 4 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 48х48х26 см |
| Серія | MJ 17 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 5 291,25 ₴





