Настінне бра із скляними прозорими паличками

- Немає в наявності
- Код: B017/2 GD+CL
1 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра із скляними прозорими паличками
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір упаковки | 50х17х13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 1 945 ₴








