LED-світильник Simple Square

- Немає в наявності
- Код: Mj48-500*500
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-світильник Simple Square із регулюючими спотами у біло-чорному каркасі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 9 |
| Довжина | 59 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 38 |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Розмір стельової основи | 33х3 см |
| Розмір упаковки | 57х57х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 4 295 ₴






