Світлодіодна дизайнерська люстра у хромі

- В наявності
- Код: J220 SL
9 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 45 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 70х70х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | J 220 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 9 215 ₴




