Стельова люстра Amber Water Drops AM

-25%
- В наявності
- Код: S17G-600 AM
12 995 ₴
9 746,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра Water Drops Сучасна каскадна мінімалістична серія підвісних скляних крапель у двох кольорах: янтар та графіт. Додаткове точкове освітлення вбудоване в стельове кріплення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 22 |
| Розмір монтажної планки | 43 см |
| Розмір стельової основи | 58х4 см |
| Розмір упаковки | 66х66х21 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | S 17G |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 9 746,25 ₴





