Сучасна модель світильника Spoor на тросах зі спотами

-10%
- В наявності
- Код: J063/12 BK
10 285 ₴
9 256,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель для вільного простору, високих стель або для освітлення над робочою зоною, обіднім столом та між сходами в будинках на 3/6/9 плафонів в корпусі метал чорного кольору Дизайн люстри виконаний в сучасному стилі з плафоном у вигляді споту на дві лампи Є можливість регулювання напрямку плафону В одному плафоні дві лампи, одна направлена вверх, друга вниз, цоколь GU 10
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 22 см |
| Розмір упаковки | 70х70х11 см |
| Серія | J 063 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 9 256,50 ₴






