Підвісний світильник Facet mini Gold

-40%
- В наявності
- Код: MJ31-200 GD
6 405 ₴
3 843 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Facet mini Gold
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 230 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Розмір упаковки | 36х26х12 см |
| Серія | MJ 31 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 3 843 ₴







