Настінний світильник Estevan

- Немає в наявності
- Код: B4-280*480 BK+GD
1 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник Estevan в чорному кольорі корпусу із золотистою фурнітурою та білим матовим плафоном
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 48 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 39х34х16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 1 995 ₴









