Дизайнерське бра Modulo на 2 джерела світла

- Немає в наявності
- Код: WJ28/2
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерське бра Modulo на 1 або 2 плафони
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Хромоване напилення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 20 см + 5 см |
| Розмір стельової основи | 20х5х3 см |
| Розмір упаковки | 45х19х16 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 28 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 295 ₴





