Видовжена люстра Xavier з кришталевим камінням

- В наявності
- Код: MD9132L-1000
18 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена підвісна люстра Xavier з кришталевим камінням
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір стельової основи | 22х10х4 см |
| Розмір упаковки | 106х42х13 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MD 9132 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 18 835 ₴










