Підвісна люстра в корпусі золото з кришталевим камінням

-15%
- В наявності
- Код: 706D GD+CL
28 135 ₴
23 914,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в корпусі золото з кришталевим камінням у діаметрі 60 см, 80 см та 100 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 95х95х17 см |
| Серія | 706 GD |
| Тип | C |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 23 914,80 ₴






