Бра в хромі з видовженими підвісами

-15%
- В наявності
- Код: W101B/4 CH
3 015 ₴
2 562,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра в хромованому корпусі з видовженими підвісами, на яких розміщено безліч кришталиків
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 60 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х40х15 см |
| Серія | 706 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 562,75 ₴




