Бра дизайнерське з крижаними пластинами

- В наявності
- Код: MB8082
3 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра дизайнерське з крижаними пластинами В серії до бра є люстра
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Висота | 18 |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 31х21х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MD 8082 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 3 905 ₴










