Бра в золоті з матовими монетками

-15%
- В наявності
- Код: W105B/3 GD
3 455 ₴
2 936,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра в золотистому корпусі з матовими скляними монетками
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х35х15 см |
| Серія | 701 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 2 936,75 ₴








