Дизайнерський світильник LEDA на 3 підвіси

- В наявності
- Код: MBJ1-950*2000-3 BK
10 205 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський світильник LEDA на 3 підвіси
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 220 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 320 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Потужність, Вт | 53 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 3 основи 6х3 см |
| Серія | MBJ 1 |
| Тип кріплення | дюбель |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 10 205 ₴








