Лінійна підвісна люстра на 9 плафонів-спотів чорного кольору

- В наявності
- Код: MD8021/9 BK+BK
7 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна лінійна люстра в скандинавському стилі в корпусі метал чорного кольору з плафонами у вигляді спотів чорного кольору або латунь Люстра доступна у декількох розмірах : на 5, 9 , а також 12 ламп
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Довжина | 123 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 89х34х19 см |
| Серія | MD 8021 |
| Тип кріплення | 2 металеві троси |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 7 675 ₴


